Używane spalinowe wózki Linde

Wózki z napędem gazowym lub dieslowskim w dalszym ciągu są podstawowym elementem transportu wewnętrznego wielu firm. Warto podkreślić, że w tym segmencie marka Linde jest absolutnym topem. Wynika to jej wieloletniego doświadczenia z konstrukcjami spalinowych wózków widłowych, które pozwoliło stworzyć maszyny niemalże idealne. Ich długowieczność i odporność na trudne warunki eksploatacji stały się już legendą. Popularność pojazdów tego typu wynika z szeregu zalet, do których zaliczyć można:

  • Łatwość obsługi oraz prostą i sprawdzoną konstrukcję.
  • Dobre parametry – zarówno pod względem udźwigu, jak i prędkości jazdy.
  • Możliwość pracowania prawie bez przerw – uzupełnienie paliwa trwa kilka minut.
  • Dużą dostępność samych wózków i części do nich.
  • Niski koszt zakupu – szczególnie w przypadku modeli używanych.

Jak już wspomniano, spalinowe wózki widłowe są tańszym rozwiązaniem niż używane elektryczne wózki Linde. Koszty te można jednak jeszcze bardziej ograniczyć, dzięki wybraniu używanych maszyn tego rodzaju oferowanych przez naszą firmę Linde-partner.pl. Gwarantujemy przy tym, że wszystkie dostępne u nas używane wózki widłowe Linde z napędem spalinowym zostały dokładnie sprawdzone, dzięki czemu kupujący ma pełną wiedzę na temat ich stanu technicznego. Zapraszamy do zakupów!

W swojej ofercie do dyspozycji mamy bazę setek maszyn o udokumentowanym pochodzeniu i z potwierdzonymi przez reprezentantów Linde przebiegami. Przed wydaniem klientowi wózek przechodzi wnikliwy przegląd i wymieniane są niesprawne/zniszczone elementy. Sprzedawane przez nas wózki widłowe zawsze dostosowane są do Waszych potrzeb. .