Używane elektryczne wózki Linde

Nowoczesna logistyka w dystrybucji masowej stawia na wózki Linde z napędem elektrycznym. Zarówno za i rozładunki, składowanie oraz kompletacja to obszary walczące o maksymalizację wydajności z jednoczesną minimalizacją kosztów. Jeśli do tego dodamy bezpieczeństwo stanowisk pracy oraz komfort operatorów, to otrzymamy zestawienie oczekiwań większości przedsiębiorców. Niuanse obszarów produkcyjnych to wyzwanie dla kreatywności i praktyki. Niejednokrotnie zdarza się przy tym, że tylko jedno jedyne rozwiązanie (specyfikacja wózków) daje procesowi produkcji płynność i wysoką jakość produktu końcowego. Dlatego też wybór odpowiedniego wózka widłowego nie jest sprawą prostą i zawsze powinien być poprzedzony starannym określeniem potrzeb oraz zapoznaniem się z możliwościami potencjalnego sprzętu. W tych kwestiach pomóc może nasza firma, Linde-partner.pl. Naszym klientom oferujemy, m.in. używane elektryczne wózki widłowe sprawdzonej firmy Linde.

Jakie są zalety używanych elektrycznych wózków marki Linde?

  • Wysoka jakość i gwarancja – wszystkie oferowane przez nas pojazdy zostały gruntownie sprawdzone pod względem technicznym i objęte gwarancją.
  • Ciche i ekologiczne – elektryczne wózki widłowe nie emitują spalin i są bardzo ciche. Dzięki temu doskonale sprawdzą się one także w zamkniętych pomieszczeniach i halach.
  • Łatwe w eksploatacji – do zalet napędu elektrycznego dodać trzeba też niskie koszty eksploatacji oraz wysoką niezawodność.

Dzięki wspomnianym zaletom elektryczne wózki widłowe Linde sprzedawane przez naszą firmę doskonale sprawdzą się w bardzo wielu przedsiębiorstwach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W swojej ofercie do dyspozycji mamy bazę setek maszyn o udokumentowanym pochodzeniu i z potwierdzonymi przez reprezentantów Linde przebiegami.
Przed wydaniem klientowi wózek przechodzi wnikliwy przegląd i wymieniane są niesprawne/zniszczone elementy.
Sprzedawane przez nas wózki widłowe zawsze dostosowane są do Waszych potrzeb. .